Strona główna Archiwum Forum Mapa ogrodów O nas Kontakt

Pokaż wątki Pokaż posty

Nielegalne reklamy

Debra
14 005

Dodany 10:34, 05 lip 2013
Gardenarium napisał(a)
Można ale bez przesady, jak musimy się czymś podeprzeć czego u nas nie ma, ale nie żeby teraz za każdym razem linkować do ww strony

Jednym słowem można, ale z ostrożna )))
wojt_o

Dodany 19:58, 07 lip 2013
Dlaczego mój wątek został usunięty? Przecież nie użyłem żadnego zabiegu marketingowego w celach reklamy .. ujawniłem że jestem producentem donic gdyż zarzuciła mi Pani że "kradnę" zdjęcia ze strony producenta, więc uczciwie ujawniłem się a zdjęcie to użyłem tylko i wyłącznie żeby rozwiać wątpliwości co do kształtu donicy. Nie podałem ani linku do mojej strony jako producenta, ani ceny ani nic innego co mogło by zasugerować to, że chce donice promować. Jest to bardzo nie w porządku.
Gardenarium
Img 0144 001

Dodany 21:42, 07 lip 2013
O tym co usunąć co nie decyduje właściciel portalu lub administrator i nie musi się tłumaczyć. To bardzo ciekawe, zakładać wątek żeby dyskutować o swojej produkcji. Wklejam sobie produkty i co o tym sądzicie, a jeśli ktoś jest zainteresowany to piszę pw i mam klienta. Kurczę litości po prostu. Proszę legalnie wykupić reklamę u admina lub Adtaily i nie ma sprawy. No i oczywiście jestem niewinny nic nie chciałem promować.
LadyR
Pic05642

Dodany 17:46, 11 sie 2014 , edytowany o 17:52, 11 sie 2014
Nie wiem gdzie mam to napisać, bo poniekąd to reklama, ale nie mnie tylko szkółki państwa Szmitów w Pęchcinie. Byłam tam dzisiaj przejazdem i pytałam o tojeść purpurową, ale jej nie było. Rozmawiałam z miłą panią i wymsknęło mi się, że ta roślinka jest rozreklamowana na Ogrodowisku.

Pani jak usłyszała o Forum, że do niego należę zapewniła mi zakupy po CENACH HURTOWYCH. Było to bardzo miłe i oczywiście więcej kupiłam. Polecam zakupy w tej szkółce, bo duży wybór odmian i gatunków, zdrowe rośliny i miła obsługa.