Strona główna Forum Mapa ogrodów O nas Kontakt Dni otwarte

Uwaga na pana Łukasza, który „czyści” oczka wodne w Pabianicach i okolicy

rafal2432

Dodany 10:37, 14 cze 2019
Przestrzegam wszystkich przed panem Łukaszem, który ogłasza się na OLX.
Oferuje: „Czyszczenie oczek wodnych wymiana folii” na obszarze Pabianice, powiat pabianicki, województwo łódzkie, to jest namiar na ogłoszenie: h t t p s://w w w .o l x . p l / o f e r t a / c z y s z c z e n i e - o c z e k - w o d n y c h -w y m i a n a - f o l i i - C I D 6 1 9 - I D z 2 m a z . h t m l # a 9 5 4 7 7 4 a 5 2 ; p r o m o t e d
Pan Łukasz choć zapewniał, że zajmuje się profesjonalnym czyszczeniem oczek wodnych, to jego usłudze daleko jest do ideału.
Oczko wodne w moim ogrodzie wyczyścił niedokładnie, po dwóch tygodniach na nowo zarosło glonami i wymaga ponownego czyszczenia.
Na źle wykonane czyszczenie zgłaszałem panu Łukaszowi uwagę w dniu odebrania usługi. Zapewniał wtedy, że wykona poprawkę. Na moje argumenty, że zapłacę po rzetelnym wykonaniu czyszczenia, zachowywał się agresywnie. W dniu zapłaty był pod wpływem alkoholu i towarzyszył mu równie mocno zdeterminowany do odbioru pieniędzy kolega.
Zostałem więc zastraszony i zmuszony do zapłaty za źle wykonaną usługę. Dziś pan Łukasz nie odbiera telefonu i do tej pory nie wykonał obiecanej poprawki.
Przestrzegam więc wszystkich, którzy szukają profesjonalnej usługi, przed panem Łukaszem, gdyż ja zostałem oszukany na 2200 zł, a pan Łukasz wciąż się ogłasza, szukając kolejnych zleceń.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies